The ad Väderstad 4.7m cultivator for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Väderstad 4.7m cultivator
Sold
Väderstad 4.7m cultivator
Väderstad 4.7m cultivator image 2
Väderstad 4.7m cultivator image 3
Väderstad 4.7m cultivator image 4
Väderstad 4.7m cultivator image 5
Väderstad 4.7m cultivator image 6
Väderstad 4.7m cultivator image 7
Väderstad 4.7m cultivator image 8
Väderstad 4.7m cultivator image 9
Väderstad 4.7m cultivator image 10
Väderstad 4.7m cultivator image 11
Väderstad 4.7m cultivator image 12
Väderstad 4.7m cultivator image 13
Väderstad 4.7m cultivator image 14
Väderstad 4.7m cultivator image 15
Väderstad 4.7m cultivator image 16
Väderstad 4.7m cultivator image 17
Väderstad 4.7m cultivator image 18
Väderstad 4.7m cultivator image 19
Väderstad 4.7m cultivator image 20
Väderstad 4.7m cultivator image 21
Väderstad 4.7m cultivator image 22
1/22
Brand:  Väderstad
Model:  4.7m
Type:  cultivator
Year of manufacture:  1995
Net weight:  900 kg
Location:  Sweden Karlstad
Placed on:  Apr 24, 2024
Seller stock ID:  1897334
Auction:  1
Ending date:  2024-05-02 13:07
Description
Transport dimensions:  width - 1.8 m
Condition
Condition:  used

More details — Väderstad 4.7m cultivator

Swedish
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Ett par pinnar av
Slitage finns runt om enligt bilderGenomförda reparationer och åtgärder:Finns lagningar enligt bilder
Fäste: trepunkt
Antal pinnar/tallrikar: 52
Transportlängd (m): Ca 3.2
Transporthöjd (m): Ca 2.4
Arbetsbredd: 4.7 m
Väderstad cultivators
Search results: 42 ads
Show
Subscribe